MichaŁ Kanarkiewicz

Mówca Inspiracyjny | Trener Biznesu | Szkoleniowiec | Mistrz Szachowy

Mówca inspiracyjny Michał Kanarkiewicz,
kilka słów o mnie!

Szlifując swoje umiejętności, przyglądałem się grze mistrzów szachowych na poziomie światowym. Doszedłem do ciekawego wniosku. Szachy są bardzo podobne do biznesu, a kierowanie się zasadami ich gry przynosi zwycięstwo zarówno graczom, jak i prezesom.

Uwiódł mnie sposób myślenia mistrzów, który przekazuję dalej firmom.

„Pewność siebie jest bardzo ważna. Jeśli nie myślisz, że możesz wygrać, podejmiesz tchórzliwe decyzje w kluczowych momentach (…). Widzisz okazje, ale również ograniczenia. Zawsze wierzyłem w to, co robię na szachownicy, nawet wtedy, gdy nie miałem obiektywnych przyczyn. Lepiej przecenić swoje możliwości, niż ich nie doceniać”.

Magnus Carlsen
Norweski szachista, arcymistrz od 2004 roku,
aktualny mistrz świata w szachach

„Strategia bez taktyki jest najwolniejszą drogą do
zwycięstwa. Taktyka pozbawiona strategii jest
zgiełkiem poprzedzającym klęskę.”

Sun Tzu

Nazywam się Michał Kanarkiewicz i jestem
trenerem biznesu.​​

Moje dzieciństwo nie było usłane różami, na starcie miałem nieco pod górkę, ale mam fantastyczną mamę i najlepszego na świecie brata, którzy od samego początku wspierają mnie w rozwoju kariery i towarzyszą mi na kolejnych etapach mojej drogi na szczyt.

Dopingowali mnie, gdy byłem młodym, zdolnym szachistą, doceniali, gdy zacząłem pracować jako nauczyciel szachów i dalej nie ustają w motywowaniu mnie, gdy stałem się promotorem gry w szachy, trenerem strategicznego myślenia i mówcą inspiracyjnym w największych firmach.

Jestem również mówcą na TEDx, moje wystąpienie możesz obejrzeć klikając w film po lewej stronie.

Chcę Cię doprowadzić do zwycięstwa!

Trener biznesu

Mówca inspiracyjny

Szkoleniowiec

Mówca motywacyjny

Mistrz szachowy

Nauczę Twój zespół strategicznego
i logicznego myślenia.

Dzięki mojej metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej, obierając szerszą perspektywę. Wykorzystuję strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobów, które pozwolą firmie urosnąć. W gronie moich klientów są międzynarodowe organizacje, takie jak: PZU, Ernst & Young, Heineken, Volvo, UBS, Santander Bank Polska, Bank Zachodni WBK, Capgemini i Rockwell.

Regularnie przemawiam na największych scenach wydarzeń biznesowych oraz tych związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. W 2018 roku wystąpiłem z Nickiem Vujicicem w Hali Stulecia we Wrocławiu przed publicznością liczącą 5 000 osób.